Przychodnia świadczy usługi medyczne od 1997 roku obejmując swoją opieką pacjentów w każdym wieku. Praktykę zdrowotną opieramy na holistycznym modelu leczenia, stawiając dobro pacjenta jako najwyższą wartość. Nasze wykształcenie, wieloletnie doświadczenie oraz zaangażowanie połączone z nowoczesnym sprzętem medycznym pozwalają na świadczenie usług na najwyższym poziomie.

Oferujemy szeroki zakres usług diagnostycznych i pielęgnacyjnych z zakresu medycyny rodzinnej i pediatrii. Świadczymy bezpłatne usługi medyczne w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia dla Pacjentów ubezpieczonych oraz odpłatne, zgodnie z obowiązującym w ośrodku cennikiem. Zajmujemy się nie tylko diagnostyką i leczeniem, ale również niezwykle ważną profilaktyką, edukacją oraz promocją zdrowego stylu życia.

Naszym podstawowym celem jest wyjście naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom pacjentów. Pracę w przychodni opieramy na systemie informatycznym zawierającym historię choroby pacjenta, co pozwala na poświęcenie Państwu maksymalnej uwagi i tym samym redukuje czas niezbędny do załatwienia formalności do minimum.

W naszym POZ wprowadziliśmy również  możliwość zamawiania recept przez internet, dzięki czemu w przypadku chorób przewlekłych można uzyskać receptę bez potrzeby umawiania się na kolejną wizytę.

Jesteśmy Praktyką akredytowaną przez Ministerstwo Zdrowia do kształcenia specjalizacyjnego w zakresie medycyny rodzinnej. Aktywnie angażujemy się w nauczanie studentów we współpracy z Katedrą Medycyny Rodzinnej Uniwersytetu Medycznego, prowadzimy także staże dla lekarzy stażystów, będąc od lat ich priorytetowym wyborem wśród wrocławskich Placówek Podstawowej Opieki Zdrowotnej.

Wierzymy, że o sukcesie przychodni decyduje nie tylko nowoczesny sprzęt i wykwalifikowany personel –  którym się szczycimy, ale przede wszystkim samopoczucie Pacjenta.

Facebook