Imprezy studenckie, długie ćwiczenia, wykłady, zarwane nocki, stresujące egzaminy – czas studiów to prawdziwy sprawdzian dla młodego organizmu. Niestety poza podstępnymi pytaniami na kolokwiach na studenta czyhają także przeziębienie, grypa i inne choroby. Jeśli padłeś ich ofiarą nie musisz wracać do domu i rezygnować ze studenckiego życia albo płacić za prywatne wizyty uszczuplając studencki budżet.

Masz prawo do DARMOWEJ opieki lekarskiej w ramach umowy z NFZ w Naszej przychodni. Wystarczy złożyć deklarację i korzystać z usług lekarza, pielęgniarki oraz położnej.

W samym centrum miasta, nieopodal biblioteki Uniwersytetu Wrocławskiego czekają na Ciebie Nasi lekarze rezydenci, wsparci najnowszą wiedzą, którzy doskonale pamiętają czasy studenckie oraz doświadczeni lekarze specjaliści, którzy cenią kontakt z młodymi ludźmi.

Jesteśmy otwarci na stałą współpracę z uczelniami wyższymi chcąc wdrażać wczesną profilaktykę prozdrowotną wśród studentów. Oferujemy kompleksową opiekę medyczną w zakresie Podstawowej Opieki Zdrowotnej, edukację prozdrowotną, dogodną lokalizację, szybkie terminy wizyty u lekarza w razie choroby oraz zwolnienia lekarskie z zajęć na uczelni.

Praktyka Lekarzy Rodzinnych Gepperta – Przychodnia blisko Twojej Uczelni!

Facebook