EDUKACJA

1. Nadciśnienie tętnicze
2. Cukrzyca
3. Hiperlipidemia

PROFILAKTYKA ZDROWIA

1. Grypa

2. Niedobór witaminy D3

3. Profilaktyka przeciwnowotworowa

PROMOCJA ZDROWIA

1. Rak piersi

Stan zdrowia człowieka w ~55% jest uwarunkowany przez styl życia. Czynniki genetyczne stanowią tylko ~15%.

Zatem to Ty swoimi codziennymi wyborami decydujesz o własnym zdrowiu.

Około 80–90% zachorowań na nowotwory złośliwe można przypisać czynnikom środowiskowym (tj. nawyki żywieniowe i zachowania społeczno-kulturowe). Statystyki i prognozy dotyczące występowania nowotworów w polskiej populacji są alarmujące, dlatego niezwykle ważne jest unikanie głównych czynników ryzyka tych chorób i niedopuszczenie do ich rozwoju.

Chcesz dowiedzieć się jak możesz poprawić swój stan zdrowia i przeciwdziałać nowotworom?

Weź odpowiedzialność za swoje zdrowie i zapisz się na wizytę edukacyjną w Naszej przychodni.

Jeśli chorujesz na nadciśnienie tętnicze, cukrzycę, hiperlipidemię lub chcesz dodatkowo poszerzyć swoją wiedzę na temat tych chorób to zapraszamy do Naszej placówki. Dodatkowo udzielamy porad dotyczących grypy, niedoborów witamy D3 oraz w jedną środę w miesiącu prowadzimy edukację z promocji zdrowia w zakresie profilaktyki raka piersi z nauką samobadania piersi. Najbliższa wizyta edukacyjna odbędzie się 20.02.2019r. w godzinach 15:00-17:00, konieczna wcześniejsza rejestracja.

Pamiętaj!

Lepiej zapobiegać niż leczyć! Już dziś zapisz się na wizytę edukacyjną.Porady udzielane są w godzinach porannych przez lekarzy Naszej przychodni po wcześniejszej rejestracji osobistej lub telefonicznej pod numerem 71 341 80 00

Facebook