Nasze wartości

Zapewniamy wszechstronną i ciągłą opiekę zdrowotną dla wszystkich członków rodziny uwzględniając indywidualne podejście do Pacjenta i jego otoczenia. Oferujemy szeroki zakres usług diagnostycznych i pielęgnacyjnych z zakresu medycyny rodzinnej i pediatrii. Świadczymy bezpłatne usługi medyczne w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia dla Pacjentów ubezpieczonych oraz odpłatne, zgodnie z obowiązującym w placówce cennikiem. Zajmujemy się nie tylko diagnostyką i leczeniem, ale również niezwykle ważną profilaktyką, edukacją oraz promocją zdrowego stylu życia.

Leczenie i diagnostykę w naszej Praktyce opieramy o najbardziej aktualną i zweryfikowaną naukowo wiedzę medyczną. Wykorzystując wszechstronną wiedzę, koordynujemy proces leczenia prowadząc współpracę z innymi specjalistami. Kładziemy nacisk na promocję zdrowego trybu, wykonywanie kontrolnych badań laboratoryjnych oraz kierowanie na badania przesiewowe. W naszej pracy szczególne miejsce zajmuje szacunek dla Pacjenta, empatia oraz respektowanie jego praw. Według nas relacja z Pacjentem powinna mieć formę partnerskiego dialogu, w którym wspólnie ustalamy optymalną formę leczenia. Wierzymy bowiem, że o sukcesie przychodni decyduje nie tylko nowoczesny sprzęt i wykwalifikowany personel – którym się szczycimy, ale przede wszystkim samopoczucie Pacjenta.

Naszym podstawowym celem jest wyjście naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom pacjentów. Pracę w przychodni opieramy na systemie informatycznym zawierającym historię choroby pacjenta, co pozwala na poświęcenie Państwu maksymalnej uwagi i tym samym znacząco redukuje czas niezbędny do załatwienia formalności.

W naszym POZ wprowadziliśmy również możliwość zamawiania recept przez internet, dzięki czemu w przypadku chorób przewlekłych można uzyskać receptę bez potrzeby umawiania się na kolejną wizytę.