Nasze wartości

Oferujemy szeroki zakres usług diagnostycznych i pielęgnacyjnych z zakresu medycyny rodzinnej i pediatrii. Świadczymy bezpłatne usługi medyczne w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia dla Pacjentów ubezpieczonych oraz odpłatne, zgodnie z obowiązującym w ośrodku cennikiem. Zajmujemy się nie tylko diagnostyką i leczeniem, ale również niezwykle ważną profilaktyką, edukacją oraz promocją zdrowego stylu życia.

Naszym podstawowym celem jest wyjście naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom pacjentów. Pracę w przychodni opieramy na systemie informatycznym zawierającym historię choroby pacjenta, co pozwala na poświęcenie Państwu maksymalnej uwagi i tym samym redukuje czas niezbędny do załatwienia formalności do minimum.

W naszym POZ wprowadziliśmy również możliwość zamawiania recept przez internet, dzięki czemu w przypadku chorób przewlekłych można uzyskać receptę bez potrzeby umawiania się na kolejną wizytę.

Praktykę zdrowotną opieramy na holistycznym modelu leczenia, stawiając dobro Pacjenta jako najwyższą wartość. Zapewniamy wszechstronną i ciągłą opiekę zdrowotną dla wszystkich członków rodziny uwzględniając indywidualne podejście do Pacjenta i jego otoczenia.

Leczenie i diagnostykę w naszej Praktyce opieramy o najbardziej aktualną i zweryfikowaną naukowo wiedzę medyczną. Wykorzystując wszechstronną wiedzę, koordynujemy proces leczenia prowadząc współpracę z innymi specjalistami. Kładziemy nacisk na profilaktykę i promocję zdrowego trybu życia poprzez edukację Pacjentów, wykonywanie kontrolnych badań laboratoryjnych oraz kierowanie na badania przesiewowe. W naszej pracy szczególne miejsce zajmuje szacunek dla Pacjenta, empatia oraz respektowanie jego praw. Według nas relacja z Pacjentem powinna mieć formę partnerskiego dialogu, w którym wspólnie ustalamy optymalną formę leczenia.

Wierzymy, że o sukcesie przychodni decyduje nie tylko nowoczesny sprzęt i wykwalifikowany personel – którym się szczycimy, ale przede wszystkim samopoczucie Pacjenta.

Jesteśmy Praktyką akredytowaną przez Ministerstwo Zdrowia do kształcenia specjalizacyjnego w zakresie medycyny rodzinnej. Aktywnie angażujemy się w nauczanie studentów we współpracy z Katedrą Medycyny Rodzinnej Uniwersytetu Medycznego, prowadzimy także staże dla lekarzy stażystów, będąc od lat ich priorytetowym wyborem wśród wrocławskich Placówek Podstawowej Opieki Zdrowotnej.

Wierzymy, że o sukcesie przychodni decyduje nie tylko nowoczesny sprzęt i wykwalifikowany personel – którym się szczycimy, ale przede wszystkim samopoczucie Pacjenta.

Z radością informujemy, że dnia 16.01.2019r. Minister Zdrowia wyróżnił naszą przychodnię przyznając jej tytuł JEDNOSTKI AKREDYTOWANEJ potwierdzony Certyfikatem nr 2019/P/29.

Zespół wizytatorów Centrum Monitorowania Jakości z Krakowa po ocenie zrealizowanych przez nas standardów przyznał nam ocenę punktową w wysokości 95%. Jest to niewątpliwy sukces, na który pracował cały nasz zespół a tak wysoki wynik jest najlepszym dowodem, że nasza przychodnia świadczy usługi medyczne na najwyższym poziomie.