Tło sekcji

Rejestracja do lekarza

Rejestracja na wizytę


Rejestratorka medyczna

Przychodnia otwarta jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 08:00 do 18:00. Rejestracja do lekarzy odbywa się telefoniczne pod nr telefonu 71 341 80 00 lub osobiście.

 

Na wizytę lekarską umawiamy się w dniu planowanej wizyty lub dzień wcześniej w godzinach pracy placówki.

 

Przy rejestracji osobistej może być wymagany dokument tożsamości ze zdjęciem i numerem PESEL oraz – w przypadku niepotwierdzenia uprawnień do świadczeń w systemie e-WUŚ – dowód ubezpieczenia z ZUS.

 

Na wizytę należy zabrać ze sobą wyniki badań laboratoryjnych, karty leczenia szpitalnego, dokumentację z poradni specjalistycznych i leczenia prywatnego.

 

Przy aktualnej sytuacji epidemiologicznej po rejestracji do lekarza pierwsza wizyta odbywa się w formie teleporady, podczas której lekarz decyduje czy konieczna jest wizyta w przychodni. Poniżej prezentujemy regulamin teleporad.

Ikonka dokumentu do pobrania, który otwiera się w nowym oknie

Wizyty domowe


Pielęgniarka ze starszym pacjentem

Wizyty domowe udzielane są pacjentom zgodnie z harmonogramem pracy przychodni. Zgłoszenia przyjmowane są do godziny 11:00 w rejestracji lub telefonicznie. Wizyty domowe realizujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 13:00 – 15:30. Decyzję o zasadności wizyty domowej w każdym przypadku podejmuje lekarz.

W sytuacji bezpośredniego zagrożenia życia tj.: silnego bólu w klatce piersiowej, nagłej nasilonej duszność, nagłych zaburzeń świadomości sugerujących rozpoczynający się udar mózgu, utraty przytomności, złamań itp. wskazany jest jak najszybszy kontakt z Zespołem Ratownictwa Medycznego pod numerem telefonu 999 lub 112.

Po godzinach pracy Naszej przychodni (po godzinie 18:00), w weekendy, święta oraz dni ustawowo wolne od pracy, opieka lekarska i pielęgniarska zapewniana jest w Placówkach oferujących Nocną i Świąteczną Opiekę Zdrowotną.

Bilanse, szczepienia i USG


Rejestratorka medyczna

Bilanse i szczepienia dzieci i młodzieży prowadzimy w czwartki
w godzinach 14:30 -18:00.

Szczepienia dorosłych odbywają się w godzinach pracy Przychodni, po wcześniejszej rejestracji telefonicznej pod numerem 71 341 80 00.

USG jamy brzusznej i tarczycy w ramach umowy z NFZ wykonujemy w czwartki od 8:00 do 10:30 w gabinecie lekarskim nr 3, po wcześniejszym ustaleniu terminu w rejestracji. Obowiązuje aktualne skierowanie na badanie od lekarzy naszej Praktyki.

Punkt pobrań – działalność zawieszona z powodu pandemii

Promocja, profilaktyka i edukacja


Zapraszamy do zapoznania się z naszymi programami profilaktycznymi tutaj.