Rejestracja i harmonogram

Rejestracja na wizytę:

Przychodnia otwarta jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 08:00 do 18:00Rejestracja do lekarzy odbywa się telefoniczne pod nr telefonu 71 341 80 00 lub osobiście.

Na wizytę lekarską umawiamy się w dniu planowanej wizyty lub dzień wcześniej w godzinach pracy placówki.

Przy rejestracji osobistej może być wymagany dokument tożsamości ze zdjęciem i numerem PESEL oraz – w przypadku niepotwierdzenia uprawnień do świadczeń w systemie e-WUŚ – dowód ubezpieczenia z ZUS. 

Na wizytę należy zabrać ze sobą wyniki badań laboratoryjnych, karty leczenia szpitalnego, dokumentację z poradni specjalistycznych i leczenia prywatnego.

Przy aktualnej sytuacji epidemiologicznej po rejestracji do lekarza pierwsza wizyta odbywa się w formie teleporady, podczas której lekarz decyduje czy konieczna jest wizyta w przychodni. Poniżej prezentujemy regulamin teleporad.

REGULAMIN TELEPORAD DLA PACJENTÓW

Wizyty domowe

Wizyty domowe udzielane są pacjentom zgodnie z harmonogramem pracy przychodni. Zgłoszenia przyjmowane są do godziny 11:00 w rejestracji lub telefonicznie. Wizyty domowe realizujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 13:00 – 15:30. Decyzję o zasadności wizyty domowej w każdym przypadku podejmuje lekarz.

W sytuacji bezpośredniego zagrożenia życia tj.: silnego bólu w klatce piersiowej, nagłej nasilonej duszność, nagłych zaburzeń świadomości sugerujących rozpoczynający się udar mózgu, utraty przytomności, złamań itp. wskazany jest jak najszybszy kontakt z Zespołem Ratownictwa Medycznego pod numerem telefonu 999 lub 112.

Po godzinach pracy Naszej przychodni (po godzinie 18:00), w weekendy, święta oraz dni ustawowo wolne od pracy, opieka lekarska i pielęgniarska zapewniana jest w Placówkach oferujących Nocną i Świąteczną Opiekę Zdrowotną.

Punkt pobrań – działalność zawieszona z powodu pandemii

Bilanse i szczepienia, USG

Bilanse i szczepienia dzieci i młodzieży prowadzimy w czwartki w godzinach 14:30 -18:00.

Szczepienia dorosłych odbywają się w godzinach pracy Przychodni, po wcześniejszej rejestracji telefonicznej pod numerem 71 341 80 00.

USG jamy brzusznej i tarczycy w ramach umowy z NFZ wykonujemy w czwartki od 8:00 do 10:30 w gabinecie lekarskim nr 3, po wcześniejszym ustaleniu terminu w rejestracji. Obowiązuje aktualne skierowanie na badanie od lekarzy naszej Praktyki.

Promocja, profilaktyka, edukacja

W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną porady z zakresu edukacji, profilaktyki i promocji zdrowia udzielane są w formie teleporad.