SZCZEPIENIA COVID-19

Najważniejsze informacje, pytania i odpowiedzi

Szanowni Państwo! – aktualna informacja
Informujemy że 24.07. odbywają się u nas ostatnie szczepienia 2 dawką Pfizera. Mamy jeszcze wolne szczepionki, więc zapraszamy Państwa tego dnia bez wcześniejszej rejestracji w godzinach 9:00 – 13:00.

W sobotę 24.07. odbywają się u nas tylko szczepienia 2 dawkami. Jeśli chcecie Państwo przyjąć u nas 1 dawkę, konieczne będzie znalezienie we własnym zakresie placówki, która poda Państwu 2 dawkę.
Po 24.07. punkt szczepień jest zamknięty do odwołania. Jeżeli pojawi się więcej chętnych osób na szczepienia, przywrócimy pracę punktu po okresie wakacyjnym.
Życzymy Państwu udanych urlopów i dużo zdrowia!

Prosimy zapoznać się z najważniejszymi informacjami na temat szczepienia:
INFORMATOR COVID-19 PZ
INFORMATOR COVID-19 MZ

Kwestionariusz szczepienia do pobrania tutaj: KWESTIONARIUSZ – należy go wypełnić w dniu szczepienia i przynieść ze sobą do przychodni.

Szanowni Państwo!
Aktualnie na szczepienia może zapisać się każda osoba od 12 roku życia.
Informujemy, że szczepienia prowadzimy wyłącznie szczepionkami firmy Pfizer. Placówki medyczne nie mają wpływu na to, jakie szczepionki zostaną im zaoferowane. Tym samym prosimy o wyrozumiałość i informujemy, że nie ma możliwości wyboru szczepionki.

Czas oczekiwania pomiędzy I a II dawką szczepionki wynosi 5 tygodni i wynika to z odgórnie ustalonych dostaw szczepionek z RARS. Skrócenie tego terminu do 3 tygodni ma miejsce jedynie wtedy, gdy wcześniejszy termin na II dawkę się zwolni (inny pacjent zrezygnuje, zostanie zdyskwalifikowany, nie przyjdzie) lub gdy pojawi się nadwyżka technologiczna substancji w fiolce. Przepisów na II dawki nie obsługuje infolinia. W tym celu musicie się Państwo kontaktować z nami indywidualnie. 

 Zapisy na szczepienia możliwe są za pomocą:
– INTERNETOWEGO KONTA PACJENTA,
– kontaktu telefonicznego z przychodnią: 71 341 80 00, wewnętrzny 1, w godzinach od 10 do 12,
– INFOLINII pod numerem 989

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/olejus/public_html/geperta/wordpress/wp-includes/functions.php on line 4979