W ramach świadczeń finansowanych przez Narodowy Fundusz Zdrowia prowadzimy szczepienia dzieci i młodzieży w czwartki w godzinach 15:00-18:00 po wcześniejszej rejestracji telefonicznej pod numerem 71 341 80 00 lub osobistej. Szczepienia wykonywane są zgodnie z obowiązującym Kalendarzem szczepień.

W przypadku wielu chorób zakaźnych, nieuodpornieni dorośli pacjenci, często starsi, przewlekle chorujący, z obniżoną odpornością, są narażeni na zachorowanie oraz poważne powikłania w większym stopniu niż dzieci. Dlatego szczepienia dorosłych są równie ważne jak szczepienia dzieci.

Nasz punkt szczepień oferuje również usługi dla dorosłych. Szczepienia odbywają się codziennie w godzinach pracy Placówki po wcześniejszej rejestracji.

 

Zaszczep się na grypę! Szczepiąc się chronisz nie tylko siebie ale również osoby z najbliższego otoczenia.

Z roku na rok coraz więcej ludzi w Polsce choruje na grypę. Niestety z tą zakaźną chorobą nie wiąże się tylko gorączka, uczucie rozbicia i kaszel. Grypa niesie ze sobą ryzyko groźnych powikłań tj.: zapalenie płuc, zapalenie mięśnia sercowego, osierdzia, kardiomiopatia rozstrzeniowa, zapalenie krtani, zatok oraz zaostrzenie przebiegu różnych chorób przewlekłych m.in. choroby wieńcowej, astmy czy POCHP.

Najskuteczniejszą metodą uniknięcia zachorowania na grypę oraz jej powikłań jest profilaktyka pod postacią corocznego szczepienia.

U nas zaszczepią się Państwo szczepionką InfluvacTetra (cennik).

Facebook